Labas!

Aš Ugnė Ugenskaitė-Joskaudė ir po datflamie stogu talpinu savo kūrybą.
Kai nedirbu komunikacijos specialiste ir, svarbiausia, mama, mano rankos visada kažką gamina. Nuo iliustracijų iki uogienių, nuo audimo iki siuvimo, nuo plakatų iki zuikių. Sąmoningai pasirenku žodį „gaminti“, o ne „kurti“, nes labiau mėgstu dalykus sutverti rankomis, o ne galvoje.

Gimiau ir augau Kaune, kur baigiau mokyklą ir kartu su geriausiais draugais dar mokyklos suole pradėjome pirmąjį kūrybinį projektą – kūrėme iliustruotus atvirlaiškius "PostCats" ir net turėjom savo fizinę parduotuvę.✨ 💌

Vėliau Vilniuje studijavau kūrybines industrijas, turiu komunikacijos bakalaurą ir, iš esmės, visad dirbau pagal savo pagrindinę specialybę. Kelerius metus dirbau mados industrijoje, komunikavau ir viriau trijų mados prekės ženklų sultyse. Vėliau su kolege kūrėme blogerių agentūrą "geri blogai", kur būrėme bendruomenę blogeriams ir padėdavome smulkiems verslams atrasti blogų naudą. Vėliau dirbau reklamos agentūroje, kur vadovavau projektų vadovų komandai, su kuria įgyvendinome dešimtis, jei ne šimtus, vieno didelio kliento reklamos projektų.

Šalia viso to, visad užsiimdavau ir kita sau miela veikla – iliustravimu. Iliustravau 3 knygas, sukūriau ne vieno prekės ženklo identitetą, piešiau šeimų portretus, siuvau, audžiau ir siuvinėjau.

Šiuo metu vėl gyvenu Kaune ir esu motinystės atostogose, auginu dukrą Elenytę ir užsiimu įvairiais projektais – iliustravimo, dizaino, komunikacijos.
Jeigu mums pakeliui – susirašykime – hello@datflamie.com

Parašyk man žinutę